Kifutón a nagyvilág! Fashion Shows című kiadványunk mindenkinek szól, aki már most szívesen olvasna a 2014-es trendekről, irányokról és stílustippekről, aki kíváncsi rá, mivel rukkolnak ki a legnagyobb nevek jövőre. Nem csak bennfenteseknek.
November 27-én, szerdán jelenik meg a Marie Claire exkluzív különkiadása, a Fashion Shows, amely átfogó képet kínál a divat jövő évi alakulásáról, hiszen a legnagyobb márkák és legpatinásabb divatházak tavaszi–nyári trendjeit mutatja be. Ennél persze sokkal többet is. Segítségével bekukkanhatunk közvetlenül a show-k előtt a backstage-be, megtudhatjuk, az utca divatja hogyan formálja a kifutók világát és viszont, kiderül, kik a legnagyobb ígéretek a hazai modellek között, és inspirációs fotók tömkelege segít gondolatban összeállítani az előttünk álló szezon ideális gardróbját. És akkor a legpompásabb kiegészítőket – amelyek jövőre izgalmasabbak, részletgazdagabbak lesznek, mint valaha – vagy a smink- és frizuratrendeket még nem is említettük.
Kihagyhatatlan minden divatszerető és -értő, kíváncsi, nyitott, a trendekről időben értesülni kívánó olvasó számára. Egy páratlanul gazdag kiadvány, amelyet öröm lesz téli hideg estéken, nagyokat sóhajtozva lapozgatni.
http://marieclaire.hu/Divat/
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.